závody a výsledky

datumzávodykdebazénkategorie
Leden
16.1.NERATOVICKÝ POHÁR VE SPRINTÉRSKÉM VÍCEBOJI XV. ročníkNeratovice25m/Pac22008 a starší
23.1.RAKOVNICKÝ VORVAŇ, 1. ročníkRakovník25m/Pac22002 a mladší
Únor
6.2. Litoměřický kalich Litověřice 25m/PaC2 2002 – 2005
20.2. Malá cena Chodska Domažlice 25m 2004 a mladší
27.2. Malá cena PROSEN Louny 13.ročník Louny 25m/ 2002 a mladší
Březen
4.3. – 6.3. International Swim Meeting 2016 Berlin - Germeny 50m/Ohm Všichni
12.3. Cena města Příbrami - 1. kolo SPNŽ Příbram 25m/Ohm Všichni
12.3. – 13.3. VC HRADCE KRÁLOVÉ A KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE V PLAVÁNÍ - 2.ročník Hradec Králové 50m/Ohm Všichni
26.3. 48. ročník Velikonočních závodů Praha – Radlice 25m/Ohm 2002 – 2005
Duben
2.4. Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n.N. Jablonec n/ Nisou 25m/Ohm
2.4. Písecký pulec 2016 Písek 25m/PaC2
9.4. Jarní cena Prahy Praha – Podolí 50m/Ohm 2000 a mladší
15.4. – 17.4. Velká cena Pardubic 2016 Pardubice 50m/Ohm Všichni
22.4. – 24.4. Velká cena města Ústí nad Labem v plavání Ústí nad Labem 50m/Ohm Všichni
23.4. Malá cena Rakovníka - 2. kolo SPNŽ Rakovník 25m/PaC2 2006 a mladší
29. – 30.4. Krajský přebor dorost a dospělých Prahy a Stř.Č. Praha – Podolí 50m/Ohm 2002 a starší
Květen
14. – 15.5. Jarní pohár města Hradce Králové - 26. ročník Hradec Králové 50m/Ohm 2005 a starší
21. – 22.5. memoriál Zdeňka Vaněčka - plavecké závody mládeže Ústí nad Labem 50m/Ohm 2005 a starší
27.5. – 28.5. Krajské přebory žactva 2002-4 Praha – Radlice 25m 2002 – 2004
29.5. Krajské přebory žactva 2005-8 Praha – Eden 25m 2005 – 2008
Červen
3.6. – 5.6. PRAHA 2016 - 4. kolo Českého poháru Praha – Podolí 50m/Ohm
11.6. Letní pohár 10-ti letého žactva Čechy Jindřichův Hradec 25m 2006
11.6 – 12.6. Letní pohár 11-ti letého žactva Čechy Domažlice 25m 2005
17. – 19.6. Letní mistrovství ČR dorostu Plzeň – Slovany 50m/Ohm 2001 – 1998
25.6. – 26.6. Letní mistrovství ČR staršího žactva Ústí nad Labem 50m/Ohm 2002 - 2003
25.6. – 26.6. Letní mistrovství ČR mladšího žactva Brno – Lesná 25m/Ohm 2004
27.6. + 29.6. klubové (oddílové) závody Praha – Zelený pruh 25m/ všichni
Září
10.9.-11.9. Podzimní cena města Znojma Zlín 50m/Ohm 2002 a starší
24.9. Memoriál Ing.Slavoše Sobotky Beroun 25m/PaC2 1998 - 2005
Říjen
1.10. Memoriál Luboše Kracíka Litoměřice 25m/PaC 2005 a starší
8.10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25m/Ohm 2002 - 2006
9.10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25m/Ohm všichni
14.10.-16.10. Plzeňské sprinty - 6. kolo Českého poháru Plzeň - Slovany 50m/Ohm 2003 a starší
28.10-29.10. Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje Kladno 25m/PaC2 2003 a starší
Listopad
5.11. Středočeský pohár nejmladšího žactva - 5. kolo Kralupy nad Vltavou 25m/ 2006?, 2007 a ml.
11.11.-12.11. Krajský přebor staršího žactva 2002-2004 Praha - Zelený pruh 25m 2002-2004
13.11. Krajský přebor mladšího žactva 2005-2006 Praha - Radlice 25m 2005-2006
Prosinec
19.11.-20.11. VC Brna - 8. kolo Českého poháru Brno Lesná 25m/Ohm 2003 a starší
26.11.-27.11. Vánoční cena Zlína - 9. kolo Českého poháru Zlín 50m/ 2003 a starší
Prosinec
3.12.-4.12. Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Trutnov 25m/Ohm 2004
10.12.-11.12. Zimní pohár 10 a 11 letého žactva Čechy Plzeň - Slovany 25m/Ohm 2005 - 2006
14.12. a 19.12. Zimní klubové přebory Praha - Zelený pruh 25m uplně všichni
17.12. Kladno Kladno 25m/PaC2 2006?, 2007 a ml.
21.12. Vánoční besídka Praha - Zelený pruh 25m uplně všichni

KAM DÁL ?


Rok 2018

Rok 2017

Rok 2015

archiv závodů

klubové rekordy