Malá cena PROSEN Louny 14.ročník
25. února 2017 - Plavecká hala Litvínov

 příjmení

jméno

ročník

výsledné umístění

disciplína

výsledný čas

body

DOLEJŠ

Albert

2009

5.

místo

50P

01:22,3

29

14.

místo

50Z

01:21,2

20

KOUDELKA

Dominik

2007

20.

místo

50K

00:52,2

58

19.

místo

100Z

01:55,5

76

16.

místo

50P

01:00,3

73

14.

místo

50Z

00:51,6

80

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

4.

místo

100P

01:43,2

156

18.

místo

50K

00:39,2

138

11.

místo

50M

00:50,0

83

8.

místo

50P

00:49,3

134

18.

místo

100K

01:30,1

124

16.

místo

100O

01:41,1

126

PILÁT

Jan

2007

8.

místo

50K

00:39,5

135

4.

místo

100Z

01:33,5

143

11.

místo

100K

01:34,4

108

5.

místo

50Z

00:45,8

114

10.

místo

100O

01:41,5

124

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

17.

místo

200K

03:16,5

129

8.

místo

100P

01:51,5

124

14.

místo

50K

00:38,6

145

5.

místo

50P

00:48,4

142

19.

místo

100K

01:30,9

121

15.

místo

100O

01:39,7

131

ŠKOLNÝ

Marek

2007

9.

místo

100P

01:58,0

105

12.

místo

50K

00:44,7

93

18.

místo

100Z

01:55,0

77

12.

místo

50P

00:57,7

84

17.

místo

100K

01:47,0

74

18.

místo

50Z

00:53,6

71

ŠKOLNÝ

Ondřej

2005

13.

místo

100Z

01:49,5

89

21.

místo

100K

01:53,3

62

14.

místo

50Z

00:49,8

89

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

4.

místo

50K

00:40,7

186

1.

místo

100Z

01:30,9

222

1.

místo

50Z

00:42,7

217

štafeta

50 Z

00:42,1

 

DOLEJŠOVÁ

Sára

2007

11.

místo

100P

01:58,5

146

6.

místo

50K

00:38,9

213

9.

místo

100Z

01:48,0

132

14.

místo

50P

00:57,1

128

3.

místo

100K

01:28,8

190

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

13.

místo

100P

01:42,2

227

31.

místo

50K

00:42,2

167

17.

místo

50M

00:50,2

115

16.

místo

50P

00:49,6

196

30.

místo

100K

01:33,9

160

PUCI

Magdaléna

2007

8.

místo

100P

01:53,5

166

13.

místo

50K

00:43,9

148

11.

místo

100Z

01:50,3

124

11.

místo

50P

00:55,8

137

15.

místo

100K

01:40,3

132

11.

místo

50Z

00:51,3

125

RIEGEROVÁ

Kateřina

2005

10.

místo

100P

01:38,8

251

26.

místo

50K

00:38,0

229

11.

místo

100Z

01:35,3

193

10.

místo

50P

00:46,2

242

13.

místo

50Z

00:44,1

197

25.

místo

100O

01:35,7

208

štafeta

50 Z

00:43,9

 

ŠTĚPÁNKOVÁ

Emma

2007

6.

místo

100P

01:50,6

179

14.

místo

50K

00:44,1

146

10.

místo

100Z

01:48,1

132

6.

místo

50P

00:52,1

169

16.

místo

100K

01:42,6

123

12.

místo

50Z

00:51,4

125

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

9.

místo

100P

01:38,7

252

24.

místo

50K

00:36,7

254

12.

místo

50M

00:43,3

178

13.

místo

50P

00:47,6

221

17.

místo

100K

01:20,9

251

16.

místo

100O

01:31,2

240

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

3.

místo

100P

01:56,9

152

10.

místo

50K

00:43,5

152

2.

místo

50P

00:54,4

148

4.

místo

50Z

00:46,8

165

 

VoSP A

 

 

13.

místo

4x50O

02:54,4

 

RIEGEROVÁ

Kateřina

2005

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

PILÁT

Jan

2007

VoSP B

 

 

18.

místo

4x50O

03:06,1

 

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

ŠKOLNÝ

Marek

2007

 

 

Celkové výsledky jsou na stránkách [...plaveckého svazu], nebo na [...statistikaplavani.cz ]