ZAVŘÍT ×

Letní přebory plaveckého klubu 2017
26. a 28. června 2017 – Praha Zelený Pruh

 Výsledky z 1.dne letních přeborů Plaveckého klubu

 

25m znak 11 a mladší žačky

1.     Malínková Andrea          11                           0:32,3

25m znak 11 a mladší žáci

1.     Fibír Florián                        11                           0:34,0

2.     Král Vít                                 12                           0:37,5

50m znak 10 a mladší žačky

1.     Štěpánková Hana            10                           1:03,5

2.     Falešníková Jana             10                           1:29,6

50m znak 10 a mladší žáci

1.     Bach Lukáš                         10                           1:02,0

2.     Navara Adam                    10                           1:06,8

3.     Bažant Matyáš                 10                           1:18,2

50m znak 09 žačky

1.     Klimešová Markéta        09                           1:06,5

2.     Procházková Aneta        09                           1:12,2

50m znak 09 žáci

1.     Pilát Václav                        09                           0:54,3

2.     Černohous Ondřej         09                           0:54,7

3.     Rieger Václav                    09                           1:01,1

50m znak 08 žačky

1.     Čermáková Lucie             08                           0:42,0

2.     Tvrdíková Táňa                 08                           0:43,9

3.     Bánovcová Barbora        08                           0:56,8

4.     Krchovová Lucie              08                           0:58,4

50m znak 08 žáci

1.     Falešník Jiří                        08                           1:01,2

2.     Král Ondřej                        08                           1:01,7

3.     Koželský Vít                       08                           1:02,8

4.     Fibír Kryštof                       08                           1:03,3

5.     Činčala Mikuláš Jan         08                           1:23,6

50m znak 07 žačky

1.     Puci Magdaléna               07                           0:48,0

2.     Štěpánková Emma         07                           0:48,8

3.     Navarová Kateřina          07                           0:52,0

50m znak 07 žáci

1.     Pilát Jan                               07                           0:46,1

2.     Klimeš Kryštof                  07                           0:47,3

3.     Školný Marek                   07                           0:50,4

4.     Koudelka Dominik          07                           0:52,1

100m znak 05-06 žačky

1.     Tvrdíková Andrea           05                           1:32,2

2.     Riegerová Kateřina         05                           1:32,6

100m znak 05-06 žáci

1.     Kačerovský Vojtěch       05                           1:27,6

2.     Mikuda Jan                        05                           1:30,6

3.     Koželský Vojtěch            06                           1:34,5

4.     Cihlář Prokop                    06                           1:39,7

5.     Stejskal Michal                 05                           1:41,2

6.     Školný Ondřej                  05                           1:42,8

100m znak 03-04 žačky

3.     Šulcová Emílie                   04                           1:29,0

100m znak 03-04 žáci

1.     Platil Vojtěch                    04                           1:28,1

2.     Rychecký Edvard             04                           1:31,6

3.     Šrámek Jan                        04                           1:35,6

4.     Němeček Vít                     03                           1:39,0

100m znak 02 a starší - ženy

100m znak 02 a starší - muži

1.     Matula Michal                  00                           1:10,4

2.     Jiras Jindřich                      02                           1:16,2

3.     Pivrnec Tomáš                  99                           1:18,5

50m znak přátelé - ženy

1.     Cihlářová Anna                 00                           0:38,1

2.     Čermáková Zuzana         01                           0:38,3

3.     Joudová Lucie                   00                           0:52,7

50m znak přátelé – muži

1.     Řehoř Jan                           93                           0:36,1


25m kraul nohy 11 a mladší žačky

1.     Malínková Andrea          11                           0:39,0

25m kraul nohy 11 a mladší žáci

1.     Fibír Florián                        11                           0:41,8

2.     Král Vít                                 12                           1:31,6

50m volný způsob 10 a mladší žačky

1.     Štěpánková Hana            10                           0:58,3

2.     Falešníková Jana             10                           1:40,1

50m volný způsob 10 a mladší žáci

1.     Navara Adam                    10                           1:20,7

2.     Bažant Matyáš                 10                           1:21,4

3.     Bach Lukáš                         10                           1:22,5

50m volný způsob 09 žačky

1.     Klimešová Markéta        09                           1:16,3

2.     Procházková Aneta        09                           1:19,8

50m volný způsob 09 žáci

1.     Pilát Václav                        09                           0:48,1

2.     Černohous Ondřej         09                           0:53,1

3.     Rieger Václav                    09                           0:58,0

50m volný způsob 08 žačky

1.     Čermáková Lucie             08                           0:38,1

2.     Tvrdíková Táňa                 08                           0:40,0

3.     Krchovová Lucie              08                           0:53,8

4.     Bánovcová Barbora        08                           1:08,4

50m volný způsob 08 žáci

1.     Falešník Jiří                        08                           0:52,9

2.     Koželský Vít                       08                           1:04,7

3.     Král Ondřej                        08                           1:05,6

4.     Činčala Mikuláš Jan         08                           1:23,1

5.     Fibír Kryštof                       08                           1:44,1

50m volný způsob 07 žačky

1.     Štěpánková Emma         07                           0:39,4

2.     Puci Magdaléna               07                           0:40,6

3.     Navarová Kateřina          07                           0:46,0

50m volný způsob 07 žáci

1.     Pilát Jan                               07                           0:38,8

2.     Klimeš Kryštof                  07                           0:42,3

3.     Koželský Vojtěch            06                           0:41,9

4.     Školný Marek                   07                           0:44,5

5.     Koudelka Dominik          07                           0:46,6

100m volný způsob 05-06 žačky

1.     Tvrdíková Andrea           05                           1:20,1

2.     Riegerová Kateřina         05                           1:22,6

100m volný způsob 05-06 žáci

1.     Kačerovský Vojtěch       05                           1:16,3

2.     Mikuda Jan                        05                           1:18,6

3.     Cihlář Prokop                    06                           1:18,7

4.     Stejskal Michal                 05                           1:30,4

5.     Koželský Vojtěch            06                           1:33,8

6.     Školný Ondřej                  05                           1:38,8

100m volný způsob 03-04 žačky

1.     Šulcová Emílie                   04                           1:16,1

100m volný způsob 03-04 žáci

1.     Platil Vojtěch                    04                           1:18,7

2.     Rychecký Edvard             04                           1:19,0

3.     Šrámek Jan                        04                           1:21,6

4.     Němeček Vít                     03                           1:26,3

100m volný způsob 02 a starší - ženy

100m volný způsob 02 a starší - muži

1.     Matula Michal                  00                           1:04,2

2.     Jiras Jindřich                      02                           1:06,0

3.     Pivrnec Tomáš                  99                           1:08,0

50m volný způsob přátelé - ženy

1.     Čermáková Zuzana         01                           0:32,0

2.     Cihlářová Anna                 00                           0:32,8

3.     Joudová Lucie                   00                           0:38,5

50m volný způsob přátelé – muži

1.    Řehoř Jan                           93                           0:28,8

 

 

 

ZAVŘÍT ×