40.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera

23.09.2017, Mladá Boleslav

Kdy:

Sobota 23. září 2017

Kde:

Mladá Boleslav – Městský bazén na Štěpánce […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu   23.9.2017 do 6:40h  na Budějovické za KFC

 

Předpokládaný návrat přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Středy 20.9.2017 do 22:00 hodin  

Doprava:

Jedeme autem, 100,-Kč za dopravu si řeší každý řidič sám

Strava:

Objednám pro všechny přijaté a včas neodhlášené závodníky oběd na bazéně. Pokud někdo vyloženě oběd nechce, dejte mi vědět.

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2003 – 2004

B chlapci a dívky ročník 2005 – 2006

C chlapci a dívky ročník 2007

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavní disciplíně pak věcné ceny.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí. 100-150,-Kč na oběd, přesnou cenu zatím neznám.

 

Ostatní:

Klubové věci pořídíte u Michala

A své věci si řádně podepište!

 


 

Rozpis závodů:

 

8:00-8:50 hod. Rozpalvání

 

14:15 hod. vyhlášení výsledků

9:00 hod. slavnostní nástup a zahájení

 

14:30 hod. zahájení odpol. programu

  1.   50m VZ žáci C

 19.   50m Motýl žáci C

  2.   50m VZ žačky C

 20.   50m Motýl žačky C

  3.   50m VZ žáci B

 21. 100m Motýl žáci B

  4.   50m VZ žačky B

 22. 100m Motýl žačky B

  5.   50m VZ žáci A

 23. 100m Motýl žáci A

  6.   50m VZ žačky A

 24. 100m Motýl žačky A

  7. 100m PZ žáci C 

 25.   50m Znak žáci C

  8. 100m PZ žačky C

 26.   50m Znak žačky C

  9. 100m PZ žáci B

 27. 100m Znak žáci B Memoriál

 10. 100m PZ žačky B

 28. 100m Znak žačky B Memoriál

 11. 200m PZ žáci A Cena města

 29. 100m Znak žáci A

 12. 200m PZ žačky A Cena města

 30. 100m Znak žačky A

 13.   50m Prsa žáci C

 31. 100m VZ žáci C

 14.   50m Prsa žačky C

 32. 100m VZ žačky C

 15. 100m Prsa žáci B

 33. 100m VZ žáci B

 16. 100m Prsa žačky B

 34. 100m VZ žačky B

 17. 100m Prsa žáci A

 35. 100m VZ žáci A

 18. 100m Prsa žačky A

 36. 100m VZ žačky A

 


 

Jméno                  RN                        Disciplína            Čas                       R/D       

KLIMEŠ Kryštof 2007                        1.   50 VZ           00:43,35              N5

  7. 100 PZ           01:43,00              1/2

13.   50 P             00:50,71              3/1

25.   50 Z             00:53,70              N6

31. 100 VZ           01:34,90              N4

MIKUDA Jan 2005                             3.   50 VZ           00:36,52              N5

  9. 100 PZ           01:28,12              1/3

15. 100 P             01:56,70              N3

21. 100 M           01:35,45              2/4

27. 100 Z             01:26,72              3/1

33. 100 VZ           01:20,18              N1

PILÁT Jan 2007                                  1.   50 VZ           00:38,40              3/2

  7. 100 PZ           01:35,18              4/1

13.   50 P             00:49,86              3/2

19.   50 M            00:45,30              4/5

25.   50 Z             00:43,47              4/4

31. 100 VZ           01:24,30              4/1

PUCI Magdaléna 2007                     2.   50 VZ           00:42,76              N1

14.   50 P             00:53,21              3/4

20.   50 M            00:55,00              N3

26.   50 Z             00:50,96              1/6

32. 100 VZ           01:37,82              1/1

RITTSTEINOVÁ Anna 2004              6.   50 VZ           00:35,31              N3

12. 200 PZ           03:04,66              1/3

18. 100 P             01:33,15              2/4

24. 100 M           01:31,13              2/6

36. 100 VZ           01:17,70              N3

RYCHECKÝ Edvard 2004   5.   50 VZ           00:31,35              3/1

17. 100 P             01:32,56              2/3

29. 100 Z             01:26,03              1/1

35. 100 VZ           01:14,73              N1