Podzimní cena Motorletu – 14. ročník

14.10.2017, Praha Radlice

Kdy:

Sobota 10. října 2017

Kde:

Praha Radlice – Bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu   14.10.2017 v 7:30h  ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 19:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Čtvrtka 12.10.2017 do 22:00 hodin  

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2003 – 2004

B chlapci a dívky ročník 2005 – 2006

C chlapci a dívky ročník 2007 – 2008

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavní disciplíně pak věcné ceny.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Klubové věci pořídíte u Michala

A své věci si řádně podepište!

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden

rozplavání: 8:00 – 8:50

 

2. půlden

rozplavání: 14:00 – 14:50

 

 

závody: 9:00 – 13:30  

 

 

 

závody:      15:00 – 19:30

1.

200 VZ-ky

kategorie A, B, C

13.

200 VZ-ky

finále kategorie A, B, C

2.

200 VZ-ci

kategorie A, B, C

14.

200 VZ-ci

finále kategorie A, B, C

3.

100 P –ky

kategorie A, B, C

15.

100 PZ-ky

kategorie A, B, C

4.

100 P -ci

kategorie A, B, C

16.

100 PZ-ci

kategorie A, B, C

5.

200 Z –ky

kategorie A, B, C

17.

200 M –ky

kategorie A, B

6.

200 Z -ci

kategorie A, B, C

18.

200 M –ci

kategorie A, B

7.

100 M –ky

kategorie A, B, C

19.

100 Z –ky

kategorie A, B, C

8.

100 M –ci

kategorie A, B, C

20.

100 Z –ci

kategorie A, B, C

9.

200 PZ-ky

kategorie A, B, C

21.

200 P –ky

kategorie A, B, C

10.

200 PZ-ci

kategorie A, B, C

22.

200 P –ci

kategorie A, B, C

11.

4x50 VZ-ky

bez rozdílu kategorií

23.

100 VZ-ky

kategorie A, B, C

12.

4x50 VZ-ci

bez rozdílu kategorií

24.

100 VZ-ci

kategorie A, B, C

25.

4x50 PZ-ky

bez rozdílu kategorií    

26.

4x50 PZ-ci

bez rozdílu kategorií


 

Jméno, RN                                       Disciplína            Čas                       R/D

CIHLÁŘ Vojtěch 2003                       2. 200 VZ           02:22,22              5/2

  6. 200 Z             02:42,48              3/2

20. 100 Z             01:14,85              9/6

24. 100 VZ           01:02,93              13/4

CIHLÁŘ Prokop 2006                        2. 200 VZ           02:58,00              N32

  8. 100 M            01:40,58              2/1

16. 100 PZ           01:39,00              N19

24. 100 VZ           01:22,20              N13

FIBÍROVÁ Josefína 2005                  3. 100 P             01:43,30              N1

  7. 100 M            01:39,00              2/4

15. 100 PZ           01:31,09              N19

21. 200 P             03:34,85              N35

KLIMEŠ Kryštof 2007                        2. 200 VZ           03:31,00              N44

  4. 100 P             01:50,70              2/5

16. 100 PZ           01:43,00              1/6

24. 100 VZ           01:34,90              2/1

MIKUDA Jan 2005                             6. 200 Z             03:04,32              N5

  8. 100 M            01:35,45              2/4

16. 100 PZ           01:28,12              N6

20. 100 Z             01:26,72              5/5

PHILIPOVÁ Lucie 2005                     3. 100 P             01:39,42              4/5

  9. 200 PZ           03:24,43              N31

15. 100 PZ           01:37,06              N30

21. 200 P             03:24,13              N25

PILÁT Jan 2007                                  2. 200 VZ           02:58,00              1/3

  6. 200 Z             03:18,00              1/3

20. 100 Z             01:29,76              3/2

24. 100 VZ           01:21,56              5/6

PUCI Magdaléna 2007                     3. 100 P             01:52,29              2/4

15. 100 PZ           01:39,00              2/4

19. 100 Z             01:43,53              3/6

RIEGEROVÁ Kateřina 2005             3. 100 P             01:38,80              4/4

  5. 200 Z             03:26,00              N18

15. 100 PZ           01:35,70              N27

19. 100 Z             01:35,30              4/5

RITTSTEINOVÁ Anna 2004              3. 100 P             01:33,15              7/5

  7. 100 M            01:31,13              2/6

17. 200 M           03:20,82              N4

23. 100 VZ           01:17,70              7/2

RYCHECKÝ Edvard 2004   4. 100 P             01:32,56              8/5

  8. 100 M            01:29,02              N6

16. 100 PZ           01:22,40              6/3

22. 200 P             03:23,77              N6

TVRDÍKOVÁ Táňa 2008                    1. 200 VZ           03:20,00              1/1

  3. 100 P             01:56,90              1/6

19. 100 Z             01:43,20              3/1

23. 100 VZ           01:30,40              4/4

TVRDÍKOVÁ Andrea 2005                3. 100 P             01:35,50              6/2

  9. 200 PZ           03:09,04              N20

15. 100 PZ           01:29,20              N12

21. 200 P             03:26,90              N30

ŠRÁMEK Jan 2004                             4. 100 P             01:43,95              3/6

10. 200 PZ           03:17,91              N10

20. 100 Z             01:32,03              N3

22. 200 P             03:46,04              N14

ŠULCOVÁ Emílie 2004                      5. 200 Z             03:01,61              N8

  9. 200 PZ           03:14,10              N25

19. 100 Z             01:25,60              6/3

23. 100 VZ           01:13,87              9/3