Krajský přebor Prahy staršího žactva – ročník 2004 – 2006

18. – 19.5.2018, Praha Radlice

příjnemí

jméno

ročník

výsledné umístění

 

disciplína

výsledný čas

mezičas na 50m

mezičas na 100m

mezičas na 200m

mezičas na 400m

KOT

Michal

2006

20.

místo

200K

3:13,37

0:42,56

1:33,35

0.

místo

100P

SW 7.5 křivý střih

21.

místo

100PZ

1:39,45

16.

místo

50K

0:35,60

15.

místo

100Z

1:37,00

0:47,60

0.

místo

200P

SW 7.4 nesoučasný pohyb nohou

19.

místo

100K

1:24,13

0:40,76

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

11.

místo

200K

2:47,56

0:37,86

1:22,03

 

 

0.

místo

100P

SW 7.2 křivý střih

10.

místo

100PZ

1:27,29

0.

místo

50K

SW 4.4 Předčasný start

6.

místo

100Z

1:27,19

0:42,93

6.

místo

200Z

3:03,59

0:43,97

1:31,10

5.

místo

200P

3:30,84

0:48,83

1:42,34

9.

místo

100K

1:17,37

0:37,22

štafeta

50 K

0:33,61

MIKUDA

Jan

2005

19.

místo

200K

2:51,48

0:38,37

1:21,93

 

 

13.

místo

400K

6:05,40

0:39,58

1:24,90

2:58,68

21.

místo

50K

0:35,81

12.

místo

100Z

1:29,21

0:43,64

8.

místo

200Z

3:00,82

0:42,76

1:29,57

0.

místo

100M

SW 8.3 střídavé pohyby noho

18.

místo

100K

1:22,27

0:38,11

PLATIL

Vojtěch

2004

12.

místo

200K

2:45,72

0:36,98

1:19,40

 

 

0.

místo

100P

SW 7.4 střídavý kop

16.

místo

50K

0:32,56

15.

místo

100Z

1:26,49

0:42,79

0.

místo

200P

SW 7.4 kraulový kop

41.

místo

100K

1:17,64

0:37,07

RYCHECKÝ

Edvard

2004

12.

místo

200K

2:35,63

0:32,92

1:12,78

 

 

4.

místo

100P

1:23,89

0:39,06

6.

místo

50K

0:29,80

8.

místo

200PZ

2:51,38

0:35,63

10.

místo

100Z

1:21,07

0:38,61

8.

místo

100M

1:24,10

0:37,78

4.

místo

200P

3:07,24

0:42,68

1:31,06

14.

místo

100K

1:11,36

0:33,65

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

15.

místo

200K

2:54,01

0:38,01

1:23,30

 

 

5.

místo

100P

1:36,61

0:47,36

11.

místo

100PZ

1:29,50

RITTSTEINOVÁ

Anna

2004

8.

místo

100P

1:34,10

0:45,36

 

 

 

4.

místo

200M

3:22,22

0:41,85

1:32,01

4.

místo

800K

11:29,62

0:37,06

1:17,91

2:44,28

5:40,78

12.

místo

50K

0:33,91

7.

místo

200PZ

3:04,24

0:41,85

6.

místo

400K

5:36,13

0:36,05

1:16,27

2:42,53

6.

místo

100M

1:31,94

0:41,85

6.

místo

200P

3:18,42

0:45,49

1:35,39

8.

místo

100K

1:13,84

0:35,40

ŠMEJKALOVÁ

Veronika

2005

20.

místo

200K

3:09,59

0:43,25

1:32,74

 

 

0.

místo

100P

SW 7.6 dohmat jednou rukou

27.

místo

50K

0:41,29

25.

místo

100Z

1:44,17

0:51,88

16.

místo

200Z

3:35,55

0:52,24

1:47,25

27.

místo

100K

1:31,20

0:44,16

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

12.

místo

200K

2:45,70

0:37,12

1:19,28

 

 

8.

místo

100P

1:36,06

0:46,24

10.

místo

50K

0:33,47

8.

místo

200PZ

3:03,44

0:41,87

13.

místo

100Z

1:28,18

0:43,03

3.

místo

100M

1:30,98

0:40,71

7.

místo

200P

3:26,95

0:47,93

1:41,56

8.

místo

100K

1:14,72

0:35,68

ŠTAFETY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha  z.s.

8.

místo

4x50K

2:12,79

0:33,61

1:10,34

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

KOT

Michal

2006

PLATIL

Vojtěch

2004

RYCHECKÝ

Edvard

2004

Plavecký klub Vodní stavby Praha  z.s.

10.

místo

4x50K

2:11,46

0:33,67

1:07,67

 

 

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

RITTSTEINOVÁ

Anna

2004

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

RYCHECKÝ

Edvard

2004