Krajský přebor Prahy mladšího žactva – ročník 2007 – 2008

20.5.2018, Praha Radlice

 

příjmení

jméno

ročník

výsledné umístění

disciplína

výsledný čas

FINA body

mezičas na 50m

mezičas na 100m

mezičas na 200m

FALEŠNÍK

Jiří

2008

17.

místo

100Z

2:03,68

62

1:00,19

 

 

13.

místo

50P

1:10,31

46

26.

místo

50K

0:52,72

57

26.

místo

100K

1:58,30

55

0:54,72

19.

místo

50Z

0:59,18

53

KLIMEŠ

Kryštof

2007

5.

místo

100Z

1:25,68

186

0:41,62

 

 

9.

místo

50K

0:36,75

168

4.

místo

100PZ

1:29,40

178

15.

místo

100K

1:30,99

120

0:41,15

0.

místo

200Z

SW 6.5 porušení znakové polohy po obrátce 100m

6.

místo

200K

2:58,17

173

0:40,55

1:27,45

KOUDELKA

Dominik

2007

17.

místo

100Z

1:42,77

108

0:49,25

 

 

19.

místo

50K

0:42,62

107

24.

místo

100K

1:42,99

83

0:46,95

17.

místo

100P

2:05,90

86

0:58,61

14.

místo

200K

3:53,32

77

0:50,51

1:51,15

KRÁL

Ondřej

2008

13.

místo

100Z

1:55,36

76

0:55,23

 

 

10.

místo

50P

0:58,25

81

22.

místo

50K

0:48,23

74

19.

místo

100K

1:45,11

78

0:50,97

7.

místo

100P

2:05,81

86

0:59,85

13.

místo

50Z

0:53,25

73

PILÁT

Jan

2007

6.

místo

100Z

1:26,70

180

0:42,16

 

 

3.

místo

100PZ

1:27,47

190

2.

místo

400K

5:43,66

236

0:38,81

1:21,22

2:48,30

3.

místo

200Z

3:05,06

186

0:44,43

1:32,48

3.

místo

200PZ

3:10,39

191

0:43,17

2.

místo

200K

2:47,18

210

0:37,96

1:21,28

BÁNOVCOVÁ

Barbora

2008

12.

místo

100Z

1:50,30

124

0:53,37

 

 

12.

místo

50P

0:59,26

113

27.

místo

50K

0:56,75

69

22.

místo

100K

1:58,46

79

0:56,28

11.

místo

50Z

0:50,66

130

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

1.

místo

100Z

1:23,16

290

0:40,06

 

 

4.

místo

100PZ

1:29,90

250

1.

místo

200K

2:59,84

234

0:41,94

1:28,13

2.

místo

100K

1:20,50

253

0:39,33

1.

místo

50Z

0:38,19

304

2.

místo

400K

6:21,04

233

0:42,05

1:28,25

3:05,05

štafeta

50K

0:36,53

NAVAROVÁ

Kateřina

2007

10.

místo

100Z

1:40,20

166

0:49,21

 

 

11.

místo

200P

4:13,37

150

0:56,87

2:01,12

21.

místo

50K

0:41,83

171

19.

místo

100K

1:36,49

147

0:45,74

20.

místo

100P

2:03,42

129

0:57,58

0.

místo

200Z

SW 6.3 porušení znakové polohy pred obrátkou 50m

PUCI

Magdaléna

2007

8.

místo

100Z

1:36,58

185

0:48,23

 

 

6.

místo

50K

0:35,91

271

6.

místo

200K

3:00,49

231

0:41,55

1:26,96

8.

místo

100K

1:22,36

236

0:39,56

7.

místo

100P

1:44,54

212

0:50,75

3.

místo

400K

6:18,93

237

0:44,69

1:32,32

3:10,48

RITTSTEINOVÁ

Sofie

2007

19.

místo

50K

0:41,64

174

 

 

 

13.

místo

100PZ

1:46,15

152

9.

místo

200K

3:26,70

154

0:47,65

1:40,78

21.

místo

100K

1:37,58

142

0:46,52

15.

místo

100P

1:56,68

153

0:56,03

11.

místo

50M

0:54,17

91

SUCHOMELOVÁ

Alžběta

2007

12.

místo

100Z

1:42,95

153

0:50,59

 

 

12.

místo

50K

0:39,14

209

10.

místo

200K

3:27,32

153

0:46,88

1:42,38

18.

místo

100K

1:33,68

160

0:45,98

21.

místo

100P

2:04,86

125

0:59,43

10.

místo

200Z

3:54,93

131

0:53,39

1:53,03

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

5.

místo

100Z

1:31,24

219

0:44,33

 

 

3.

místo

100M

1:47,68

130

0:48,36

1.

místo

200K

2:59,84

234

0:41,62

1:27,07

4.

místo

100K

1:21,74

242

0:38,84

6.

místo

50M

0:48,16

130

1.

místo

400K

6:11,38

252

0:40,99

1:27,40

3:03,87

štafeta

50K

0:37,50

ŠTAFETY

Plavecký klub Vodní stavby Praha  z.s.

5.

místo

4x50PZ

2:50,78

0

0:48,91

 

 

KLIMEŠ

Kryštof

2007

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

PILÁT

Jan

2007

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

Plavecký klub Vodní stavby Praha  z.s. A

5.

místo

4x50K

2:22,06

0

0:36,35

1:12,40

 

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

KLIMEŠ

Kryštof

2007

PUCI

Magdaléna

2007

PILÁT

Jan

2007

Plavecký klub Vodní stavby Praha  z.s. B

15.

místo

4x50K

2:50,43

0

0:37,50

1:26,91

 

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

KRÁL

Ondřej

2008

KOUDELKA

Dominik

2007

SUCHOMELOVÁ

Alžběta

2007