Podzimní cena Jindřichova Hradce

6.10.2018, Jindřichův Hradec

Kdy:

Sobota 6. října 2018

Kde:

Jindřichův Hradec – Bazén  […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu   6.10.2018 v 6:00h  na Budějovické za KFC

 

Předpokládaný návrat ze závodů je přibližně kolem 20:00h

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Seznam přijatých bude asi zítra večer, nebo ve čtvrtek

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Čtvrtka 4.10.2018 do 22:00 hodin  

Doprava:

Pojedeme auty, ale je nás mnoho, tak se snad vejdeme. Kdo pojede individuálně, tak prosím nahlásit předem.

Strava:

Vlastní

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2004 – 2005

B chlapci a dívky ročník 2006 – 2007

C chlapci a dívky ročník 2008 a mladší

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Všichni, kdo pojede, budou mít nové klubové trika a trenky !!!

A své věci si řádně podepište!

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden - Sobota 06.10. 8:00

2. půlden - Sobota 06.10. 13:30

1.

200 K

Muži 2004 - 2018

13.

100 Z

Muži 2004 - 2018

2.

200 K

Ženy 2004 - 2018

14.

100 Z

Ženy 2004 - 2018

3.

50 Z

Muži 2004 - 2018

15.

50 P

Muži 2004 - 2018

4.

50 Z

Ženy 2004 - 2018

16.

50 P

Ženy 2004 - 2018

5.

100 M

Muži 2004 - 2018

17.

100 K

Muži 2004 - 2018

6.

100 M

Ženy 2004 - 2018

18.

100 K

Ženy 2004 - 2018

7.

100 P

Muži 2004 - 2018

19.

50 M

Muži 2004 - 2018

8.

100 P

Ženy 2004 - 2018

20.

50 M

Ženy 2004 - 2018

9.

50 K

Muži 2004 - 2018

21.

100 PZ

Muži 2004 - 2018

10.

50 K

Ženy 2004 - 2018

22.

100 PZ

Ženy 2004 - 2018

11.

200 PZ

Muži 2004 - 2018

23.

400 K

Muži 2004 - 2018

12.

200 PZ

Ženy 2004 - 2018

24.

400 K

Ženy 2004 - 2018


 

Příjmení

jméno

ročník

disciplína

 

přihlášený čas

FIBÍROVÁ

Josefína

2005

6.

100 M

1:37.50

8.

100 P

1:36.54

10.

50 K

0:35.48

18.

100 K

1:22.57

22.

100 PZ

1:28.45

20.

50 M

:43.00

KLIMEŠ

Kryštof

2007

1.

200 K

2:58.17

3.

50 Z

:44.38

9.

50 K

:36.75

13.

100 Z

1:25.68

17.

100 K

1:24.64

21.

100 PZ

1:29.25

KOT

Michal

2006

1.

200 K

2:59.52

3.

50 Z

:46.48

9.

50 K

:35.39

13.

100 Z

1:37.00

17.

100 K

1:23.06

21.

100 PZ

1:39.20

MIKUDA

Jan

2005

3.

50 Z

:40.58

5.

100 M

1:30.17

9.

50 K

:35.01

13.

100 Z

1:25.78

21.

100 PZ

1:27.06

23.

400 K

5:54.28

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

8.

100 P

1:33.35

2.

200 K

3:00.16

10.

50 K

:36.51

18.

100 K

1:19.90

22.

100 PZ

1:34.95

20.

50 M

:39.50

KOUDELKA

Dominik

2007

1.

200 K

3:53.32

7.

100 P

2:05.90

9.

50 K

:42.62

13.

100 Z

1:42.77

17.

100 K

1:42.99

19.

50 M

:50.50

PLATIL

Vojtěch

2004

1.

200 K

2:45.58

9.

50 K

:32.56

13.

100 Z

1:26.49

17.

100 K

1:17.41

23.

400 K

5:45.50

3.

50 Z

RITTSTEINOVÁ

Anna Elektra

2004

2.

200 K

2:40.50

6.

100 M

1:28.31

10.

50 K

:33.52

18.

100 K

1:13.84

20.

50 M

:35.09

24.

400 K

5:34.35

RITTSTEINOVÁ

Sofie Uma

2007

14.

100 Z

1:56.53

18.

100 K

1:37.58

22.

100 PZ

1:46.15

10.

50 K

:41.64

2.

200 K

3:26.70

4.

50 Z

:52.31

RYCHECKÝ

Edvard

2004

7.

100 P

1:23.89

9.

50 K

:29.80

1.

200 K

2:35.63

17.

100 K

1:11.36

21.

100 PZ

1:18.11

15.

50 P

:37.50

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

7.

100 P

1:36.61

9.

50 K

:34.95

1.

200 K

2:46.36

15.

50 P

:46.04

17.

100 K

1:17.87

21.

100 PZ

1:29.50

ŠMEJKALOVÁ

Veronika

2005

2.

200 K

3:09.59

10.

50 K

:41.29

4.

50 Z

:44.50

14.

100 Z

1:44.17

18.

100 K

1:31.20

22.

100 PZ

1:46.26

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

6.

100 M

1:30.98

8.

100 P

1:33.00

12.

200 PZ

3:03.44

18.

100 K

1:13.24

20.

50 M

:38.94

22.

100 PZ

1:23.03

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

2.

200 K

2:54.59

4.

50 Z

:42.71

10.

50 K

:37.30

14.

100 Z

1:30.65

18.

100 K

1:21.74

24.

400 K

5:59.87

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

1.

200 K

2:47.56

7.

100 P

1:44.13

9.

50 K

:33.61

13.

100 Z

1:27.19

17.

100 K

1:17.06

21.

100 PZ

1:27.29

RIEGEROVÁ

Kateřina

2005

4.

50 Z

:42.80

8.

100 P

1:37.48

10.

50 K

:36.20

18.

100 K

1:20.40

14.

100 Z

1:35.30

22.

100 PZ

1:35.70

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

2.

200 K

2:52.31

4.

50 Z

:37.69

10.

50 K

:35.27

14.

100 Z

1:21.75

18.

100 K

1:18.45

22.

100 PZ

1:28.41

PUCI

Magdaléna

2007

2.

200 K

2:58.95

10.

50 K

:35.91

4.

50 Z

:45.32

14.

100 Z

1:36.58

18.

100 K

1:22.36

22.

100 PZ

1:43.85