Podzimní cena Motorletu – 15. ročník

13.10.2018, Praha Radlice

Kdy:

Sobota 13. října 2018

Kde:

Praha Radlice – Bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu   13.10.2018 v 7:30h  ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 19:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Čtvrtka 11.10.2018 do 22:00 hodin  

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2004 – 2005

B chlapci a dívky ročník 2006 – 2007

C chlapci a dívky ročník 2008 – 2009

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavní disciplíně pak věcné ceny.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové triko s trenkami.

Doporučení: své věci si řádně podepište!

Čipy od skříněk vyzvedává trenér při prezentaci a opět mu je po závodech vraťte.

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden

rozplavání: 8:00 – 8:50

 

2. půlden

rozplavání: 14:00 – 14:50

 

 

závody: 9:00 – 13:30  

 

 

 

závody:      15:00 – 19:30

1.

200 VZ-ky

kategorie A, B, C

13.

200 VZ-ky

finále kategorie A, B, C

2.

200 VZ-ci

kategorie A, B, C

14.

200 VZ-ci

finále kategorie A, B, C

3.

100 P –ky

kategorie A, B, C

15.

100 PZ-ky

kategorie A, B, C

4.

100 P -ci

kategorie A, B, C

16.

100 PZ-ci

kategorie A, B, C

5.

200 Z –ky

kategorie A, B, C

17.

200 M –ky

kategorie A, B

6.

200 Z -ci

kategorie A, B, C

18.

200 M –ci

kategorie A, B

7.

100 M –ky

kategorie A, B, C

19.

100 Z –ky

kategorie A, B, C

8.

100 M –ci

kategorie A, B, C

20.

100 Z –ci

kategorie A, B, C

9.

200 PZ-ky

kategorie A, B, C

21.

200 P –ky

kategorie A, B, C

10.

200 PZ-ci

kategorie A, B, C

22.

200 P –ci

kategorie A, B, C

11.

4x50 VZ-ky

bez rozdílu kategorií

23.

100 VZ-ky

kategorie A, B, C

12.

4x50 VZ-ci

bez rozdílu kategorií

24.

100 VZ-ci

kategorie A, B, C

25.

4x50 PZ-ky

bez rozdílu kategorií    

26.

4x50 PZ-ci

bez rozdílu kategorií


SEZNAM PŘIJATÝCH:

Jméno RN                               Disciplína        Čas                  Ro/Dr

CIHLÁŘ Prokop 2006                 2. 200 VZ       02:36,89           4/4

  8. 100 M         01:25,69           3/5

16. 100 PZ       01:32,03           N18

24. 100 VZ       01:12,26           8/5

FIBÍROVÁ Josefína 2005           3. 100 P         01:36,54           6/2

  7. 100 M         01:37,50           2/6

15. 100 PZ       01:28,45           4/5

19. 100 Z          01:31,70           N3

KLIMEŠ Kryštof 2007                 2. 200 VZ       02:58,17           N32

  6. 200 Z          03:15,60           N20

16. 100 PZ       01:29,40           N13

20. 100 Z          01:25,68           2/6

KOŽELSKÝ Vojtěch 2006          4. 100 P         01:38,93           6/6

  8. 100 M         01:38,80           N4

16. 100 PZ       01:27,29           N9

20. 100 Z          01:27,19           N1

MIKUDA Jan 2005                    2. 200 VZ       02:51,48           N28

  6. 200 Z          03:00,82           N8

20. 100 Z          01:29,21           4/1      

24. 100 VZ       01:21,93           N17

PHILIPOVÁ Lucie 2005             3. 100 P         01:32,35           9/6

  9. 200 PZ       03:16,00           N6

15. 100 PZ       01:28,10           4/2

23. 100 VZ       01:16,70           N8

PLATIL Vojtěch 2004                2. 200 VZ       02:45,72           N17

  6. 200 Z          03:08,70           N16

20. 100 Z          01:24,70           5/1

24. 100 VZ       01:17,64           N12

PUCI Magdaléna 2007              1. 200 VZ       02:58,32           N21

  3. 100 P         01:44,54           4/1

19. 100 Z          01:35,30           N5

23. 100 VZ       01:22,36           N12

RYCHECKÝ Edvard 2004          4. 100 P         01:23,89           9/3

  8. 100 M         01:24,10           3/2

22. 200 P         03:07,24           N7

24. 100 VZ       01:11,36           N5

SKLENÁŘ Tomáš 2006             4. 100 P         01:35,70           6/4

10. 200 PZ       03:21,91           N15

16. 100 PZ       01:29,50           N14

22. 200 P         03:19,44           N14

ČERMÁKOVÁ Lucie 2008         1. 200 VZ       02:51,50           3/6

  5. 200 Z          03:33,00           1/3

19. 100 Z          01:21,75           7/1

23. 100 VZ       01:17,00           7/2