Krajské přebory Prahy nejmladšího žactva

20.10.2018, Praha Radlice

Kdy:

Sobota 20. října 2018

Kde:

Praha Radlice – Bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu   20.10.2018 v 9:30h  ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 17:00h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených a automaticky i přijatých je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Čtvrtka 18.10.2018 do 22:00 hodin  

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2009 a mladší

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavní disciplíně pak věcné ceny.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové triko s trenkami.

Doporučení: své věci si řádně podepište!

Čipy od skříněk vyzvedává trenér při prezentaci a opět mu je po závodech vraťte.

 


 

Rozpis závodů:

1. půlden: R: 9:30 Z: 10:00

2. půlden: R: 13:30 Z: 14:00 (bude upřesněno)

1.

50m znak ky

13.

50m motýlek ky

2.

50m znak ci

14.

50m motýlek ci

3.

100m polohový závod ky 

15.

25m prsa ky

4.

100m polohový závod ci 

16.

25m prsa ci

5.

25m volný způsob ky

17.

100m znak ky

6.

25m volný způsob ci

18.

100m znak ci 

7.

50m prsa ky

19.

50m volný způsob ky 

8.

50m prsa ci

20.

50m volný způsob ci 

9.

100m volný způsob ky

21.

25m znak ky

10.

100m volný způsob ci

22.

25m znak ci

11.

4x25m volný způsob mix 

23.

100m prsa ky

12.

4x50m polohová štafeta mix 

24.

100m prsa ci 

25.

4x50m volný způsob mix

 


SEZNAM PŘIJATÝCH:

příjmení

jméno

ročník

disciplína

přihlášený čas

NĚMEČEK

Jan

2009

2.

50 Z

 

8.

50 P

20.

50 K

NAVARA

Adam

2010

2.

50 Z

:53.59

10.

100 K

18.

100 Z

20.

50 K

:58.90

FIBÍR

Florián

2011

2.

50 Z

1:05.39

8.

50 P

1:24.92

20.

50 K

1:00.32

24.

100 P

BREJLA

Štěpán

2009

2.

50 Z

 

8.

50 P

20.

50 K

24.

100 P

BAŽANT

Matyáš

2010

2.

50 Z

:58.97

10.

100 K

18.

100 Z

20.

50 K

1:01.15

BACH

Lukáš

2010

2.

50 Z

:59.25

8.

50 P

1:02.14

20.

50 K

:56.10

24.

100 P

ŠTĚPÁNKOVÁ

Hana

2010

1.

50 Z

:55.06

9.

100 K

17.

100 Z

23.

100 P

SIEBERTOVÁ

Laura

2010

1.

50 Z

1:04.09

7.

50 P

1:06.17

19.

50 K

:59.83

23.

100 P

2:34.82

PROCHÁZKOVÁ

Aneta

2009

1.

50 Z

:59.91

9.

100 K

17.

100 Z

19.

50 K

:56.50

FALEŠNÍKOVÁ

Jana

2010

1.

50 Z

1:09.38

7.

50 P

1:27.39

19.

50 K

1:17.56

23.

100 P