Podzimní krajský přebor Prahy na dlouhé tratě

21.10.2018, Praha Radlice

Kdy:

Neděle 21. října 2018

Kde:

Praha Radlice – Bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Neděli   21.10.2018 v 7:30h  ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 17:00h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených a automaticky i přijatých je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Čtvrtka 18.10.2018 do 22:00 hodin  

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2008 a starší

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas se startem přes hlavu. Plave se po dvou na dráze

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavní disciplíně pak věcné ceny.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové triko s trenkami.

Doporučení: své věci si řádně podepište!

Čipy od skříněk vyzvedává trenér při prezentaci a opět mu je po závodech vraťte.

 


 

Rozpis závodů:

                       1.   800 m volný způsob ky   (2007, 2008)

                       2.   800 m volný způsob ci    (2007, 2008)

                       3. 1500 m volný způsob ky   (2005, 2006)

                       4. 1500 m volný způsob ci    (2005, 2006)

                       5. 1500 m volný způsob ky   (2004 a případně 2003 a starší)

                       6. 1500 m volný způsob ci    (2004 a případně 2003 a starší)

 


SEZNAM PŘIJATÝCH:

 

příjmení

jméno

ročník

disciplína

přihlášený čas

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

1.

800 K

13:42.43

KLIMEŠ

Kryštof

2007

2.

800 K

13:19.04

KOUDELKA

Dominik

2007

2.

800 K

PUCI

Magdaléna

2007

1.

800 K

13:45.93

CIHLÁŘ

Prokop

2006

4.

1500 K

24:12.57

KOT

Michal

2006

4.

1500 K

26:12.15

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

4.

1500 K

24:16.00

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

4.

1500 K

26:11.55

BREJLA

Matyáš

2005

4.

1500 K

MIKUDA

Jan

2005

4.

1500 K

24:08.43

FIBÍROVÁ

Josefína

2005

3.

1500 K

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

3.

1500 K

23:36.58

RIEGEROVÁ

Kateřina

2005

3.

1500 K

ŠMEJKALOVÁ

Veronika

2005

3.

1500 K

PLATIL

Vojtěch

2004

6.

1500 K

25:11.70

RYCHECKÝ

Edvard

2004

6.

1500 K