Krajský přebor Prahy staršího žactva – ročník 2004 – 2006

9. – 10.11.2018, Praha Zelený pruh

Kdy:

Pátek a Sobota 9. – 10. listopadu 2018

Kde:

Praha Zelený pruh […mapa bazénu]

Sraz:

v Pátek   9.11.2018 v 17:30h  ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec prvního půldne je přibližně kolem 20:45h – dle doplavání přijatých disciplín

v Sobotu pak 8:20h na bazéně. Polední pauza na oběd cca 11-13h

konec závodů je cca kolem 17h

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud nějaké budou jen z vážných důvodů tak nejpozději do  Středy 7.11.2018 do 22:00 hodin  

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní, ale je možno se tako naobědvat přímo ve školní jídelně, a to po zakoupení lístku na oběd v kavárně.

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2006 – 2006

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.  

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, oddílovou čepičku, oddílové tričko, oddílovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci

A své věci si řádně podepište!

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden: R: 18:00 Z: 18:30 

2. půlden: R: 8:30 Z: 9:15 

3. půlden: R: bude upřesněno

1.

200m volný způsob ci  

13.

50m volný způsob ky

23.

4x50m pol.štafeta mix

2.

200m volný způsob ky 

14.

50m volný způsob ci

24.

200m znak ky

3.

100m prsa ci 

15.

200m polohový závod ky

25.

200m znak ci

4.

100m prsa ky 

16.

200m polohový závod ci

26.

100m motýlek ky

5.

200m motýlek ci 

17.

100m znak ky 

27.

100m motýlek ci

6.

200m motýlek ky 

18.

100m znak ci 

28.

200m prsa ky

7.

100m polohový závod ci   

19.

400m volný způsob ky

29.

200m prsa ci

8.

100m polohový závod ky   

20.

4x50m volný způsob ci

30.

100m volný způsob ky

9.

400m volný způsob ci  

21.

4x50m polohová štafeta ky

31.

100m volný způsob ci

10.

4x50m volný způsob ky 

22.

1500m volný způsob ci 

32.

400m polohový závod ky

11.

4x50m polohová štafeta ci  

33.

400m polohový závod ci

12.

800m volný způsob ky   

34.

4x50m volný způsob mix


 

Přihlášení:

 

Jméno

Příjmení

Ročník

Disciplína

Přihlášený čas

BREJLA

Matyáš

2005

1.

200 K

9.

400 K

14.

50 K

:30.99

31.

100 K

1:12.40

CIHLÁŘ

Prokop

2006

1.

200 K

2:31.06

3.

100 P

1:35.99

9.

400 K

6:04.85

14.

50 K

:32.60

22.

1500 K

24:12.57

27.

100 M

1:25.69

31.

100 K

1:08.72

FIBÍROVÁ

Josefína

2005

2.

200 K

3:14.15

4.

100 P

1:36.54

8.

100 O

1:27.53

13.

50 K

:35.48

17.

100 Z

1:31.17

26.

100 M

1:44.20

28.

200 P

3:34.85

30.

100 K

1:22.57

KOT

Michal

2006

1.

200 K

2:59.52

7.

100 O

1:34.21

9.

400 K

6:46.42

14.

50 K

:35.03

16.

200 O

3:22.64

18.

100 Z

1:37.00

31.

100 K

1:22.74

KOŽELSKÝ

Vojtěch

2006

1.

200 K

2:47.56

3.

100 P

1:37.58

7.

100 O

1:27.29

14.

50 K

:33.61

18.

100 Z

1:27.19

25.

200 Z

3:03.59

29.

200 P

3:30.84

31.

100 K

1:17.06

MIKUDA

Jan

2005

1.

200 K

2:45.79

7.

100 O

1:27.06

9.

400 K

5:54.28

14.

50 K

:34.67

18.

100 Z

1:25.78

25.

200 Z

3:00.11

27.

100 M

1:30.17

31.

100 K

1:19.80

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

2.

200 K

2:50.60

4.

100 P

1:33.16

8.

100 O

1:28.16

13.

50 K

:35.40

15.

200 O

3:09.86

19.

400 K

6:20.96

28.

200 P

3:22.20

30.

100 K

1:15.16

PLATIL

Vojtěch

2004

1.

200 K

2:40.85

3.

100 P

1:38.52

9.

400 K

5:48.54

14.

50 K

:31.95

18.

100 Z

1:24.56

25.

200 Z

3:08.75

31.

100 K

1:10.48

RIEGEROVÁ

Kateřina

2005

2.

200 K

3:06.47

4.

100 P

1:37.48

8.

100 O

1:32.12

13.

50 K

:35.24

15.

200 O

3:23.27

17.

100 Z

1:31.04

24.

200 Z

28.

200 P

3:29.59

30.

100 K

1:20.40

RITTSTEINOVÁ

Anna Elektra

2004

4.

100 P

1:30.68

6.

200 M

3:17.72

12.

800 K

11:29.62

13.

50 K

:33.52

15.

200 O

3:00.00

19.

400 K

5:28.48

26.

100 M

1:28.31

30.

100 K

1:13.30

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

3.

100 P

1:35.75

7.

100 O

1:29.50

9.

400 K

6:41.33

14.

50 K

:34.95

16.

200 O

3:21.91

29.

200 P

3:19.44

31.

100 K

1:17.87

ŠMEJKALOVÁ

Veronika

2005

2.

200 K

3:09.59

4.

100 P

1:53.99

8.

100 O

1:42.08

13.

50 K

:41.25

17.

100 Z

1:44.17

19.

400 K

6:56.80

26.

100 M

2:07.82

28.

200 P

30.

100 K

1:31.08