42.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera

21.9.2019 | Mladá Boleslav

 

Kdy:

Sobota 21. září 2019

Kde:

Mladá Boleslav – Městský bazén na Štěpánce […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu    21.9.2019 v 6:45h   na Budějovické za KFC (společně autem)

nebo pokud pojedete sami tak do 7:35h ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Kdo nemůže jet, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Středy 18.9.

Doprava:

Společně auty, nebo individuálně

Kdo pojede individuálně, tak prosím nahlásit včas dopředu (né večer den před odjezdem)

Strava:

Buď vlastní, nebo bude možnost objednat hromadně oběd v místním bufetu

Kdo bude mít zájem o oběd, dejte vědět, musím také objednat dopředu

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2005 - 2006,

B chlapci a dívky ročník 2007 - 2008,

C chlapci a dívky ročník 2009.

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.  V hlavních disciplínách věcné ceny

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

 

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

 

Dopoledne

Odpoledne

Časový pořad: 8:00 hod. rozplavání

Rozplavání průběžně, pod dohledem trenérů

8:50 hod. slavnostní nástup

14:15 hod. vyhlášení výsledků z dopoledne

9:00 hod. zahájení závodů

14:30 hod. zahájení odpoledního programu

Čís Disciplína Kategorie

Čís Disciplína Kategorie

1.

 50m VZ

 žáci C

19.

 50m M

 žáci C

2.

 50m VZ

 žačky C

20.

 50m M

 žačky C

3.

 50m VZ

 žáci B

21.

 100m M

 žáci B

4.

 50m VZ

 žačky B

22.

 100m M

 žačky B

5.

 50m VZ

 žáci A

23.

 100m M

 žáci A

6.

 50m VZ

 žačky A

24.

 100m M

 žačky A

7.

 100m PZ

 žáci C

25.

 50m Z

 žáci C

8.

 100m PZ

 žačky C

26.

 50m Z

 žačky C

9.

 100m PZ

 žáci B

27.

 100m Z

 žáci B Memoriál

10.

 100m PZ

 žačky B

28.

 100m Z

 žačky B Memoriál

11.

 200m PZ

 žáci A Cena města

29.

 100m Z

 žáci A

12.

 200m PZ

 žačky A Cena města

30.

 100m Z

 žačky A

13.

 50m P

 žáci C

31.

 100m VZ

 žáci C

14.

 50m P

 žačky C

32.

 100m VZ

 žačky C

15.

 100m P

 žáci B

33.

 100m VZ

 žáci B

16.

 100m P

 žačky B

34.

 100m VZ

 žačky B

17.

 100m P

 žáci A

35.

 100m VZ

 žáci A

18.

 100m P

 žačky A

36.

 100m VZ

 žačky A

 

 

 

 


 

Přijatí závodníci:

 

Jméno RN                                           Disciplína            Čas                        R/D

BREJLA Matyáš 2005                       5) 50 VZ                00:30,46                A

17) 100 P              01:28,00 A

23) 100 M             01:24,12 A

35) 100 VZ           01:05,23 A

TVRDÍKOVÁ Táňa 2008                   4) 50 VZ                00:33,81 A

10) 100 PZ           01:28,38 N1

16) 100 P              01:42,09 A

22) 100 M             01:33,22 A

28) 100 Z              01:22,19 A

34) 100 VZ           01:12,66 A

ČERMÁKOVÁ Lucie 2008               4) 50 VZ                00:32,49 A

10) 100 PZ           01:22,98 A

16) 100 P              01:39,90 A

28) 100 Z              01:17,99 A

34) 100 VZ           01:12,60 A