Memoriál ing.Slavoše Sobotky

5.10.2019 | Beroun

 

Kdy:

Sobota 5.října 2019

Kde:

Beroun – městský plavecký bazén […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu    5.10.2019 v 6:45h   na Budějovické za KFC (společně autem)

nebo pokud pojedete sami tak do 7:35h ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Kdo nemůže jet, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Středy 2.10.

Doprava:

Společně auty, nebo individuálně

Kdo pojede individuálně, tak prosím nahlásit včas dopředu ( večer den před odjezdem)

Strava:

Vlastní,

Doporučujeme lehký oběd - SMAŽENÉ (např. řízek, sýr, hranolky …) je zakázáno!

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2007 – 2008,

B chlapci a dívky ročník 2005 – 2006,

C muži a ženy ročník 2004 – 2003.

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

 

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

 

rozplavání:

 8,00 – 8,50 hod.

rozplavání:

13,30 - 14,00 hod.

zahájení závodů:     

9,00 hod. 

zahájení závodů:

14,00 hod.

1.   50 m volný způsob

žačky,ženy     C,B,A

15. 50 m motýlek            

žačky ,ženy   C,B,A

2.   50 m volný způsob

žáci,muži      C,B,A

16. 50 m motýlek          

žáci ,muži      C,B,A

3.   200 m prsa                

žačky, ženy     C,B,A

17. 200 m znak          

žačky,ženy    C,B,A

4.   200 m prsa

žáci ,muži   C,B,A

18. 200 m znak           

žáci,muži       C,B,A

5.   100 m znak          

žačky,ženy    C,B,A

19. 100 m prsa       

žačky,ženy     C,B,A,

6.   100 m znak          

žáci,muži    C,B,A

20. 100 m prsa        

žáci,muži       C,B,A,

7.   50 m prsa                  

žačky,ženy  C,B,A

21. 50 m znak 

žačky,ženy     C,B,A

8.   50 m prsa

žáci,muži   C,B,A

22. 50 m znak     

žáci,muži        C,B,A

9.   200 m volný způsob

žačky,ženy   C,B,A

23. 100 m volný způsob

žačky,ženy     C,B,A,

10. 200 m volný způsob

žáci, muži    C,B,A

24. 100 m volný způsob

žáci,muži        C,B,A

11. 100 m motýlek 

žačky, ženy    C,B,A

25. 100 m polohový závod

žačky        C + B

12. 100 m motýlek 

žáci, muži    C,B,A

26. 100 m polohový závod 

 žáci           C + B

13. 4x50 m PZ

žačky ročník 2003 – 2008

27. 100 m polohový závod

ženy      A

14. 4x 50 m PZ

žáci    ročník 2003 – 2008

28. 100 m polohový závod

muži     A

31.  100m VZ

 žáci C

32.  100m VZ

 žačky C

33.  100m VZ

 žáci B

34.  100m VZ

 žačky B

35.  100m VZ

 žáci A

36.  100m VZ

 žačky A


 

Přijatí závodníci:

Příjmení Jméno, RN                                       Disciplína        Přihl. čas         Ro/Dr

BREJLA Matyáš, 05                            02. 50VZ      00:29,80

08. 50P        00:38,50

                                                        10. 200VZ     02:29,20

                                                         16. 50M        00:34,00

                                               20. 100P       01:31,50

                                               24. 100VZ     01:05,20

CIHLÁŘ Prokop, 06                            02. 50VZ      00:30,00

                                               10. 200VZ     02:27,70

                                               12. 100M      01:18,70

                                                         16. 50M        00:35,80

                                               20. 100P       01:33,10

                                               24. 100VZ     01:06,60

ČERMÁKOVÁ Lucie, 08                      01. 50VZ      00:32,20

                                                         05. 100Z       01:17,90

                                               09. 200VZ     02:42,40

                                                         17. 200Z       02:47,00

                                                         21. 50Z        00:36,10

                                               25. 100PZ     01:22,90

KOUDELKA Dominik, 07                     02. 50VZ      00:37,70

                                               06. 100Z       01:37,10

                                                         08. 50P        00:52,60

                                               20. 100P       01:52,10

                                                         22. 50Z        00:44,40

                                               24. 100VZ     01:27,00

MIKUDA Jan 05                                 02. 50VZ      00:32,00

06. 100Z       01:18,90

12. 100M      01:22,70

16. 50M        00:37,00

22. 50Z        00:36,00

26. 100PZ     01:24,30

PLATIL Vojtěch 04                             02. 50VZ      00:31,00

06. 100Z       01:24,50

08. 50P        00:44,50

18. 200Z       03:00,70

20. 100P       01:34,40

22. 50Z        00:37,00

RITTSTEINOVÁ Anna Elektra 04          01. 50VZ      00:33,90

03. 200P       03:08,50

07. 50P        00:39,10

15. 50M        00:35,00

19. 100P       01:28,20

23. 100VZ     01:13,30

RITTSTEINOVÁ Sofie Uma 07             01. 50VZ      00:36,40

07. 50P        00:45,80

11. 100M      01:40,20

15. 50M        00:41,00

19. 100P       01:39,30

23. 100VZ     01:21,00

RYCHECKÝ Edvard 04                       02. 50VZ      00:29,80

                                                         08. 50P        00:37,60

                                               12. 100M      01:17,70

                                                         16. 50M        00:33,90

                                                         20. 100P       01:22,10

                                               24. 100VZ     01:04,40

TVRDÍKOVÁ Táňa 08                         01. 50VZ      00:33,40

05. 100Z       01:22,10

11. 100M      01:30,40

15. 50M        00:37,40

21. 50Z        00:38,60

25. 100PZ     01:28,30