Podzimní cena Motorletu

12.10.2019 | Praha Radlice

 

Kdy:

Sobota 12. října 2019

Kde:

Praha Radlice – Plavecký bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu    12.10.2019 v 7:30h   ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých je níže níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Kdo se nemůže závodů zúčastnit, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Čtvrtka 10.10. do 22:00h

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní,

Doporučujeme lehký oběd - SMAŽENÉ (např. řízek, sýr, hranolky …) je zakázáno!

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2005 – 2006,

B chlapci a dívky ročník 2007 – 2008,

C muži a ženy ročník 2009 – 2010.

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.  V hlavních disciplínách věcné ceny

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

10,-Kř Desetikačku zálohu na skříňku

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden

2. půlden

rozplavání:     7:50 - 8:20 dívky

                       8:20 - 8:50 chlapci

rozplavání: 14:00 – 14:50

závody:          9:00 – 13:30

závody:       15:00 – 19:30

1

200 VZ-ky

kategorie A, B, C

13

200 VZ-ky finále

kategorie A, B, C

2

200 VZ-ci

kategorie A, B, C

14

200 VZ-ci finále

kategorie A, B, C

3

100 P –ky

kategorie A, B, C

15

100 PZ-ky

kategorie A, B, C

4

100 P -ci

kategorie A, B, C

16

100 PZ-ci

kategorie A, B, C

5

200 Z –ky

kategorie A, B, C

17

200 M –ky

pouze kategorie A, B

6

200 Z -ci

kategorie A, B, C

18

200 M –ci

pouze kategorie A, B

7

100 M –ky

kategorie A, B, C

19

100 Z –ky

kategorie A, B, C

8

100 M –ci

kategorie A, B, C

20

100 Z –ci

kategorie A, B, C

9

200 PZ-ky

kategorie A, B, C

21

200 P –ky

kategorie A, B, C

10

200 PZ-ci

kategorie A, B, C

22

200 P –ci

kategorie A, B, C

11

4x50 VZ-ky

bez rozdílu kategorií

23

100 VZ-ky

kategorie A, B, C

12

4x50 VZ-ci

bez rozdílu kategorií

24

100 VZ-ci

kategorie A, B, C

25

4x50 PZ-ky

bez rozdílu kategorií

26

4x50 PZ-ci

bez rozdílu kategorií

 


 

Přijatí závodníci:

Příjmení Jméno, RN                                       Disciplína        Přihl. čas         Ro/Dr

BACH Lukáš, 2010                                     2) 200 VZ      04:01,56      N44

4) 100 P        02:00,50      1/4

22) 200 P      04:30,63      1/6

24) 100 VZ    01:45,90      N11

BEDRNÍKOVÁ Eva, 2006                          3) 100 P        01:35,00      4/6

19) 100 Z      01:30,00      N9

23) 100 VZ    01:20,00      N9

BREJLA Matyáš, 2005                               4) 100 P        01:31,58      7/1

8) 100 M       01:23,83      4/2

16) 100 PZ    01:23,00      N7

24) 100 VZ    01:05,23      13/5

BREJLA Štěpán, 2009                                4) 100 P        01:56,09      2/2

22) 200 P      04:16,45      1/5

24) 100 VZ    01:59,38      N13

CIHLÁŘ Prokop, 2006                               4) 100 P        01:33,14      6/6

8) 100 M       01:18,73      5/4

16) 100 PZ    01:22,00      N6

24) 100 VZ    01:06,64      12/3

MIKUDA Jan, 2005                                   6) 200 Z         02:58,92      N10

10) 200 PZ    03:02,68      N16

16) 100 PZ    01:24,30      N10

20) 100 Z      01:18,94      5/3

NAVARA Adam, 2010                               2) 200 VZ      03:40,83      N40

4) 100 P        02:06,63      N7

22) 200 P      04:21,74      1/1

24) 100 VZ    01:40,44      N9

SKLENÁŘ Tomáš, 2006                             4) 100 P        01:28,12      7/3

10) 200 PZ    03:01,71      N15

22) 200 P      03:06,25      2/6

24) 100 VZ    01:11,93      8/2

TVRDÍKOVÁ Táňa, 2008                           3) 100 P        01:42,09      N6

7) 100 M       01:30,41      N4

19) 100 Z      01:21,19      5/5

23) 100 VZ    01:12,66      8/6

ČERMÁKOVÁ Lucie, 2008                        1) 200 VZ      02:42,46      N20

5) 200 Z         02:47,04      3/6

19) 100 Z      01:17,99      6/2

23) 100 VZ    01:12,60      8/1