Velká cena Prahy

13.10.2019 | Praha Radlice

 

Kdy:

Neděle 13. října 2019

Kde:

Praha Radlice – Plavecký bazén SK Motorlet Praha […mapa bazénu]

Sraz:

v Neděli    13.10.2019 v 7:45h   ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých je níže níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Kdo se nemůže závodů zúčastnit, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Čtvrtka 10.10. do 22:00h

Doprava:

Individuálně

Strava:

Vlastní,

Doporučujeme lehký oběd - SMAŽENÉ (např. řízek, sýr, hranolky …) je zakázáno!

Kategorie:

A muži a ženy ročník 2005 a starší

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

10,-Kč Desetikačku zálohu na skříňku

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

 

1. půlden

2. půlden

rozplavání: 8:00 – 8:50

 

rozplavání: 14:00 – 14:50

závody: 9:00 – 12:00

 

závody: 15:00 – 19:00

 

1.

400 VZ

ženy

rozplavby

13.

400 VZ

ženy

finále

2.

400 VZ

muži

rozplavby

14.

400 VZ

muži

finále

3.

200 P

ženy

15.

100 P

ženy

4.

200 P

muži

16.

100 P

muži

5.

100 Z

ženy

17.

200 Z

ženy

6.

100 Z

muži

18.

200 Z

muži

7.

200 M

ženy

19.

100 M

ženy

8.

200 M

muži

20.

100 M

muži

9.

200 PZ

ženy

21.

400 PZ

ženy

10.

200 PZ

muži

22.

400 PZ

muži

11.

50 VZ

ženy

23.

100 VZ

ženy

12.

50 VZ

muži

24.

100 VZ

muži

 


 

Přijatí závodníci:

Příjmení Jméno, RN                                       Disciplína        Přihl. čas         Ro/Dr

BREJLA Matyáš, 2005                                 2) 400 VZ    05:48,59      N19

  4) 200 P      -                      N1

12) 50 VZ      00:29,89      3/1

16) 100 P      01:31,58      N1

20) 100 M     01:23,83      N3

24) 100 VZ    01:05,23      2/4

FIBÍROVÁ Josefína, 2005                           5) 100 Z       01:29,10      2/6

11) 50 VZ      00:34,68      2/2

15) 100 P      01:48,61      N1

19) 100 M     01:41,51      N1

23) 100 VZ    01:20,02      1/4

MIKUDA Jan, 2005                                      6) 100 Z       01:26,96      2/6

10) 200 PZ    03:02,68      1/6

12) 50 VZ      00:32,07      2/6

18) 200 Z      02:58,92      1/5

20) 100 M     -                      N8

24) 100 VZ    01:12,05      1/6

PHILIPOVÁ Lucie, 2005                              1) 400 VZ    05:47,69      N10

  9) 200 PZ    03:04,29      1/5

11) 50 VZ      00:34,52      2/4

PIVRNEC Tomáš, 1999                               4) 200 P      -                      N1

  6) 100 Z       -                      1/6

12) 50 VZ      -                      N6

16) 100 P      -                      N11

24) 100 VZ    -                      N10

PLATIL Vojtěch, 2004                                 2) 400 VZ    06:04,21      N22

  6) 100 Z       01:31,07      1/3

12) 50 VZ      00:33,11      1/6

16) 100 P      01:43,24      N6

18) 200 Z      03:11,32      N2

24) 100 VZ    01:17,37      N5

RITTSTEINOVÁ Anna Elektra, 2004         3) 200 P      03:17,36      1/2

11) 50 VZ      -                      N1

15) 100 P      01:32,96      1/3

19) 100 M     01:31,28      1/1

23) 100 VZ    01:14,59      2/4

TVRDÍKOVÁ Andrea, 2005                        5) 100 Z       01:27,88      2/1

  9) 200 PZ    03:03,85      1/2

11) 50 VZ      00:32,51      3/3