Krajské přebory Prahy staršího žactva 2005 – 2007

8. – 9.11.2019 | Praha Radlice

Příjmení

Jméno

ročník

umístění

disciplína

výsledný čas

FINA body

mezičas na 50m

mezičas 100m

mezičas na 200m

BEDRNÍKOVÁ

Eva

2006

0.

místo

200K

99:99,99

0

10.

místo

100P

1:47,31

196

0:49,86

0.

místo

100O

99:99,99

0

16.

místo

50K

0:38,33

214

13.

místo

100Z

1:47,27

135

0:50,92

11.

místo

200Z

3:42,98

152

0:51,11

1:48,23

9.

místo

200P

3:42,44

221

0:49,93

1:46,34

18.

místo

100K

1:24,10

213

0:39,38

CIHLÁŘ

Prokop

2006

7.

místo

200K

2:22,28

340

0:32,64

1:08,75

 

5.

místo

100P

1:31,76

222

0:43,85

6.

místo

400K

5:00,59

352

0:33,82

1:11,95

2:28,75

5.

místo

50K

0:29,07

338

6.

místo

200O

2:47,63

279

0:37,54

6.

místo

100M

1:19,48

221

0:37,08

5.

místo

200P

3:15,17

235

0:45,62

1:35,76

6.

místo

100K

1:04,42

339

0:30,62

FIBÍROVÁ

Josefína

2005

16.

místo

200K

2:53,53

257

0:39,96

1:24,81

 

18.

místo

100P

1:42,15

227

0:48,88

20.

místo

100O

1:26,60

277

23.

místo

50K

0:34,63

290

15.

místo

100Z

1:27,94

245

0:43,53

8.

místo

100M

1:45,82

137

0:46,88

12.

místo

200P

3:41,42

224

0:51,10

1:48,61

20.

místo

100K

1:16,05

288

0:36,92

KLIMEŠ

Kryštof

2007

9.

místo

200K

2:57,40

175

0:43,88

1:25,57

 

3.

místo

100P

1:30,42

232

0:42,92

0.

místo

100O

99:99,99

0

12.

místo

50K

0:33,84

214

12.

místo

100Z

1:24,35

194

0:41,29

0.

místo

200Z

99:99,99

0

12.

místo

100K

1:19,29

182

0:37,25

 

místo

50 Z

0:39,35

 

KOUDELKA

Dominik

2007

10.

místo

200K

2:59,63

169

0:37,99

1:23,20

 

14.

místo

100P

1:47,24

139

0:50,16

18.

místo

100O

1:34,44

151

18.

místo

50K

0:35,77

181

19.

místo

100Z

1:35,46

134

0:45,81

16.

místo

200Z

3:25,10

136

0:48,10

1:40,31

10.

místo

200P

3:50,79

142

0:51,65

1:51,22

16.

místo

100K

1:23,60

155

0:39,14

MIKUDA

Jan

2005

12.

místo

200K

2:34,88

264

0:35,63

1:15,03

 

10.

místo

100O

1:20,04

248

8.

místo

400K

5:38,04

247

0:37,16

1:18,29

2:43,77

13.

místo

50K

0:31,95

254

12.

místo

200O

2:50,34

266

0:38,64

7.

místo

100Z

1:20,22

226

0:38,66

7.

místo

200Z

2:47,35

251

0:38,99

1:22,07

0.

místo

100M

99:99,99

0

11.

místo

100K

1:11,32

250

0:33,76

 

místo

50 K

0:32,88

 

PHILIPOVÁ

Lucie

2005

12.

místo

200K

2:39,38

332

0:36,20

1:17,48

 

11.

místo

100P

1:32,01

311

0:42,98

16.

místo

100O

1:24,15

302

22.

místo

50K

0:34,39

296

13.

místo

200O

3:00,99

305

0:40,19

12.

místo

400K

5:38,67

332

0:38,35

1:19,89

2:47,35

6.

místo

100M

1:29,03

230

0:40,21

9.

místo

200P

3:21,66

297

0:45,42

1:36,42

18.

místo

100K

1:14,83

302

0:35,30

 

místo

50 K

0:33,20

 

RITTSTEINOVÁ

Sofie Uma

2007

18.

místo

200K

3:07,77

203

0:41,90

1:30,00

 

15.

místo

100P

1:46,84

198

0:51,08

21.

místo

100O

1:34,61

213

17.

místo

50K

0:37,18

234

13.

místo

200O

3:26,55

205

0:47,85

17.

místo

100Z

1:39,77

167

0:48,60

7.

místo

100M

1:44,36

143

0:47,80

12.

místo

200P

3:40,57

227

0:51,56

1:48,69

19.

místo

100K

1:25,61

202

0:40,55

SKLENÁŘ

Tomáš

2006

16.

místo

200K

2:37,49

251

0:34,94

1:15,18

 

4.

místo

100P

1:29,76

237

0:42,08

10.

místo

100O

1:20,64

242

18.

místo

50K

0:32,69

238

7.

místo

200O

3:00,02

225

0:41,32

16.

místo

100Z

1:27,13

176

0:41,77

11.

místo

100M

1:40,58

109

0:46,63

4.

místo

200P

3:08,95

258

0:42,51

1:31,21

18.

místo

100K

1:15,09

214

0:34,90

SUCHOMELOVÁ

Alžběta

2007

17.

místo

200K

3:05,12

212

0:40,78

1:29,20

 

20.

místo

100P

1:58,82

144

0:56,62

18.

místo

100O

1:33,84

218

13.

místo

50K

0:35,58

267

13.

místo

100Z

1:34,35

198

0:46,64

15.

místo

400K

6:45,35

193

0:44,70

1:36,70

3:23,17

10.

místo

200Z

3:22,63

203

0:49,77

1:42,28

15.

místo

200P

4:13,31

149

0:58,02

2:03,24

17.

místo

100K

1:24,60

209

0:40,83

 

místo

50 Z

0:42,06

 

ŠMEJKALOVÁ

Veronika

2005

19.

místo

200K

3:12,18

189

0:43,72

1:33,62

 

19.

místo

100P

1:52,18

171

0:53,60

25.

místo

100O

1:40,27

179

27.

místo

50K

0:40,57

180

20.

místo

100Z

1:39,09

171

0:49,04

15.

místo

200Z

3:21,69

206

0:49,12

1:40,19

24.

místo

100K

1:29,84

174

0:43,39

TVRDÍKOVÁ

Andrea

2005

12.

místo

100P

1:34,10

291

0:45,23

 

 

12.

místo

100O

1:21,79

329

14.

místo

50K

0:32,74

343

14.

místo

200O

3:04,14

289

0:41,29

13.

místo

100Z

1:26,51

257

0:42,44

11.

místo

200Z

3:10,54

245

0:44,94

1:33,05

11.

místo

100K

1:11,10

353

0:34,40

Plavecký klub Vodní stavby Praha

10.

místo

4x50K

2:18,71

310

0:33,20

1:11,10

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha

7.

místo

4x50O

2:28,39

226

0:39,35

 

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha A

14.

místo

4x50O

2:25,16

0

0:36,63

 

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha A

15.

místo

4x50K

2:12,16

0

0:33,58

1:06,95

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha B

19.

místo

4x50O

2:42,14

0

0:42,33

 

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha B

19.

místo

4x50K

2:21,47

0

0:32,62

1:09,92

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha, z. s.

6.

místo

4x50K

2:10,74

252

0:32,88

1:07,40

 

Plavecký klub Vodní stavby Praha, z. s.

12.

místo

4x50O

2:54,62

206

0:42,06