NERATOVICKÝ POHÁR VE SPRINTÉRSKÉM VÍCEBOJI

18.1.2020 | Neratovice

 

Kdy:

Sobota 18. ledna 2020

Kde:

Neratovice – Plavecký bazén Neratovice […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu    18.1.2020 v 6:50h   na Budějovické za KFC

 

v Sobotu    18.1.2020 v 7:35h    přímo ve vestibulu bazénu v Neratovicích (nahlásit dopředu)

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přihlášených je níže

Seznam přijatých bude po zveřejnění umístěn na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Pokud tedy již nyní víte, že se nemůže závodů zúčastnit, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Středy 15.1. do 22:00h

Doprava:

Společně auty, nebo Individuálně

Strava:

Vlastní

Doporučujeme lehký oběd - (např. salát s těstovinou a kuřecím…)

VŠE SMAŽENÉ je zakázáno! (řizek, hranolky, smažák, atd.)

Kategorie:

Závody jsou pro všechny ave výsledcích bude rozděleno do ročníků dle platných kategorií pro rok 2020

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. Hlavním cílem je zaplavat všechny sprintérské disciplíny pro danou kategorii.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

 

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

1. půlden - rozplavání 8:00 - 8:40, začátek závodů v 8:45

1.

100m Polohový závod

Cena fi. Levelsportkoncept

Muži

A, D

cca 7

 

2.

100m Polohový závod

Cena fi. Levelsportkoncept

Ženy

A, D

cca 7

 

3.

50m Volný způsob

Muži

E, F, G, H, I

cca 17

4.

50m Volný způsob

Ženy

E, F, G, H, I

cca 17

5.

50m Prsa

Muži

E, F, G, H, I

cca 17

6.

50m Prsa

Ženy

E, F, G, H, I

cca 17

7.

50m Motýlek

Muži

D, E, F, G, H

cca 15

8.

50m Motýlek

Ženy

D, E, F, G, H

cca 15

 

2. půlden - rozplavání 13:00 - 13:40, začátek závodů v 13:45

9.

50m Znak

Muži

E, F, G, H, I

cca 17

10.

50m Znak

Ženy

E, F, G, H, I

cca 17

11.

100m Motýlek

Muži

A, B

cca 6

12.

100m Motýlek

Ženy

A, B

cca 6

13.

100m Prsa

Cena města Neratovice

Muži

A, B, C

cca 10

14.

100m Prsa

Cena města Neratovice

Ženy

A, B, C

cca 10

15.

100m Volný způsob

Muži

A, B, C

cca 11

16.

100m Volný způsob

Ženy

A, B, C

cca 11

17.

100m Znak

Muži

A, B, C

cca 7

18.

100m Znak

Ženy

A, B, C

cca 7

 

Přijatí závodníci:

 

ČERMÁKOVÁ

Lucie

2008

RITTSTEINOVÁ

Lea Rachel

2010

SIEBERTOVÁ

Laura

2010

ŠTĚPÁNKOVÁ

Hana

2010

TVRDÍKOVÁ

Táňa

2008

BACH

Lukáš

2010

BAŽANT

Matyáš

2010

BREJLA

Matyáš

2005

JIRAS

Jindřich

2002

NAVARA

Adam

2010

NOVÁK

Matěj

2010

RYCHECKÝ

Edvard

2004

SKLENÁŘ

Tomáš

2006