50m Znak C – 2010, 2011
1. místo Štěpánková Hana 0:48,60
2. místo Siebertová Laura 0:53,30
3. místo Rakusová Aneta 0:59,70
1. místo Navara Adam 0:42,00
2. místo Bach Lukáš 0:47,50
3. místo Bažant Matyáš 0:51,70
4. místo Fibír Florián 0:54,10
5. místo ŠOBÁŇ Šimon 0:55,90
6. místo Novák Matěj 0:56,60
100m Znak B, A, J – 2009 a starší
1. místo Čermáková Lucie 1:23,00
2. místo Tvrdíková Táňa 1:24,90
1. místo Brejla Štěpán 1:56,40
1. místo Bedrníková Eva 1:35,30
2. místo Suchomelová Alžběta 1:37,00
1. místo Klimeš Kryštof 1:21,40
2. místo Sklenář Tomáš 1:29,30
3. místo Koudelka Dominik 1:38,50
1. místo Fibírová Josefína 1:31,40
2. místo Philipová Lucie 1:34,00
3. místo Šmejkalová Veronika 1:41,10
1. místo Mikuda Jan 1:20,10
2. místo Platil Vojtěch 1:24,00
25m Znak D – 2012 a mladší
1. místo STRELKOVSKÁ Darya 0:26,50
2. místo ŠLEMÍNOVÁ Adéla 0:30,70
3. místo HAŠKOVÁ Maya 0:32,70
4. místo PUCI Anežka 0:33,30
5. místo SEDLÁKOVÁ Elisabeth 0:41,60
6. místo Brejlová Amélie 0:43,80
7. místo CARDOSO VRÁNOVÁ Lilly 0:48,80
8. místo Brejlová Johana 0:49,40
9. místo NOVÁKOVÁ Magdalena 0:54,20
1. místo RAPANT Antonín 0:35,10
2. místo JANČÁK Vojtěch 0:39,80
3. místo SIEBERT Hugo 0:40,60
4. místo VÁCLAVEK Tobiáš 0:41,00
50m Prsa C – 2010, 2011
1. místo Štěpánková Hana 0:55,60
2. místo Siebertová Laura 0:59,10
3. místo Rakusová Aneta 1:07,20
1. místo Navara Adam 0:53,00
2. místo Bach Lukáš 0:54,30
3. místo Bažant Matyáš 0:56,00
4. místo Fibír Florián 0:57,30
5. místo Novák Matěj 1:04,90
6. místo ŠOBÁŇ Šimon 1:06,80
100m Prsa B, A, J – 2009 a starší
1. místo Tvrdíková Táňa 1:42,30
2. místo Čermáková Lucie 1:44,80
1. místo Brejla Štěpán 1:47,50
1. místo Bedrníková Eva 1:39,00
2. místo Suchomelová Alžběta 1:57,90
1. místo Sklenář Tomáš 1:30,30
2. místo Klimeš Kryštof 1:31,70
3. místo Koudelka Dominik 1:52,00
1. místo Philipová Lucie 1:37,10
2. místo Fibírová Josefína 1:43,80
3. místo Šmejkalová Veronika 1:54,80
1. místo Platil Vojtěch 1:37,10
2. místo Mikuda Jan 1:47,90
50m Motýl C – 2009, 2010, 2011
1. místo Štěpánková Hana 0:58,10
2. místo Siebertová Laura 1:00,00
3. místo Rakusová Aneta 1:01,20
1. místo Navara Adam 0:44,90
2. místo Fibír Florián 0:55,70
3. místo Bažant Matyáš 0:59,80
4. místo Bach Lukáš 1:05,70
5. místo ŠOBÁŇ Šimon 1:25,00
6. místo Novák Matěj 1:31,00
1. místo Brejla Štěpán 0:53,30
100m Motýl B, A, J – 2008 a starší
1.-2. místo Tvrdíková Táňa 1:43,50
1.-2. místo Čermáková Lucie 1:43,50
1. místo Suchomelová Alžběta 1:59,40
1. místo Sklenář Tomáš 1:46,20
2. místo Klimeš Kryštof 1:28,10
3. místo Koudelka Dominik 2:00,40
1. místo Philipová Lucie 1:32,60
2. místo Fibírová Josefína 1:41,90
3. místo Šmejkalová Veronika 1:58,60
1. místo Mikuda Jan 1:24,70
2. místo Platil Vojtěch 1:35,60
25m VZp. D – 2012 a mladší
1. místo STRELKOVSKÁ Darya 0:26,40
2. místo PUCI Anežka 0:35,10
3. místo ŠLEMÍNOVÁ Adéla 0:35,30
4. místo HAŠKOVÁ Maya 0:37,80
5. místo SEDLÁKOVÁ Elisabeth 0:48,60
6. místo CARDOSO VRÁNOVÁ Lilly 0:50,80
7. místo Brejlová Johana 0:59,10
8. místo NOVÁKOVÁ Magdalena 1:22,20
9. místo Brejlová Amélie 1:42,30
1. místo RAPANT Antonín 0:32,50
2. místo JANČÁK Vojtěch 0:35,80
3. místo VÁCLAVEK Tobiáš 0:43,90
4. místo SIEBERT Hugo 1:09,40
50m VZp. C – 2010, 2011
1. místo Štěpánková Hana 0:43,00
2. místo Siebertová Laura 0:45,10
3. místo Rakusová Aneta 0:53,30
1. místo Navara Adam 0:40,40
2. místo Bach Lukáš 0:42,20
3. místo Bažant Matyáš 0:46,70
4. místo Fibír Florián 0:47,90
5. místo ŠOBÁŇ Šimon 0:54,00
6. místo Novák Matěj 0:56,90
100m VZp. B, A, J – 2009 a starší
1. místo Čermáková Lucie 1:16,80
2. místo Tvrdíková Táňa 1:20,50
1. místo Brejla Štěpán 1:41,60
1. místo Suchomelová Alžběta 1:31,40
1. místo Sklenář Tomáš 1:13,00
2. místo Klimeš Kryštof 1:28,70
3. místo Koudelka Dominik 1:31,20
1. místo Philipová Lucie 1:16,00
2. místo Fibírová Josefína 1:23,40
3. místo Šmejkalová Veronika 1:31,50
1. místo Platil Vojtěch 1:14,20
2. místo Mikuda Jan 1:18,40