15. ročník mezinárodní soutěže VELKÁ CENA CHODSKA

19.9.2020 | Domažlice

 

Kdy:

Sobota 19. září 2020

Kde:

Domažlice – Městský bazén Aquacentrum Domažlice […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu  19.9.2020  05:50h   na Budějovické za KFC (společně autem)

nebo pokud pojedete sami tak do 7:40h ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Návrat cca 20:00 – 20:30h na Budějovickou

Přihlášky:

Přihlášeni budou všichni z daných kategorií

Přijatí:

Seznam přihlášených je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...statistika plavání]

Odhlášky:

Kdo nemůže jet, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Čtvrtka 17.9. do 12:00h

Doprava:

Společně auty, nebo individuálně

Kdo pojede individuálně, tak prosím nahlásit včas dopředu (né večer den před odjezdem)

Strava:

Vlastní, Bazén je po rekonstrukci, možná se bude dát něco koupit

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2006 – 2007

B chlapci a dívky ročník 2008 – 2009

C chlapci a dívky ročník 2010

M muži ročník 2005 a starší

Ž ženy ročník 2005 a starší

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili. V hlavním závodě 100m VZ pak peněžitou prémii.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

 

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

 

Sobota 19. září 2020 – zahájení 9:00 hod.

dopoledne: zahájení 9:00 hod., rozplavání 8:00 – 8:50 hod.

1.         50 m   P          žáci A, B, C, M

2.         50 m   P          žačky A, B, C, Ž

3.         100 m VZ       muži – rozplavby

4.         100 m VZ       ženy – rozplavby

5.         50 m   Z          žáci A, B, C, M

6.         50 m   Z          žačky A, B, C, Ž

7.         100 m PZ        žáci A, B, C, M

8.         100 m PZ        žačky A, B, C, Ž

9.         50 m   M         žáci A, B, C, M

10.      50 m   M         žačky A, B, C, Ž

 

odpoledne: zahájení 14:30 hod., rozplavání 14:00 – 14:20 hod.

11.      100 m P          žáci A, B, C, M

12.      100 m P          žačky A, B, C, Ž

13.      100 m VZ       muži – finále

14.      100 m VZ       ženy – finále

15.      50 m   VZ       žáci A, B, C, M

16.      50 m   VZ       žačky A, B, C, Ž

17.      100 m M         žáci A, B, C, M

18.      100 m M         žačky A, B, C, Ž

19.      100 m Z          žáci A, B, C, M

20.      100 m Z          žačky A, B, C, Ž

21.      200 m VZ       žáci A, B, M

22.      200 m VZ       žačky A, B, Ž

 

 


 

Přijatí závodníci:

 

BACH Lukáš 2010 VoSP

  1. 50 P          0:53.49

  3. 100 K        1:35.94

            11. 100 P        1:55.09

            15. 50 K          0:40.31

BEDRNÍKOVÁ Eva 2006 VoSP

  2. 50 P          0:49.86

              4. 100 K        1:24.10

            10. 50 M         0:43.50 ručně zadán

            12. 100 P        1:46.34

            16. 50 K          0:38.33

            22. 200 K        2:48.20 ručně zadán

BREJLA Štěpán 2009 VoSP

              1. 50 P          0:47.59

              3. 100 K        1:40.35

              7. 100 O       1:54.00

            11. 100 P        1:46.80

            15. 50 K          0:46.47

            21. 200 K        4:32.59

CIHLÁŘ Prokop 2006 VoSP

              1. 50 P          0:43.85

              3. 100 K        1:04.24

              9. 50 M         0:34.66

            15. 50 K          0:29.07

            17. 100 M       1:16.95

            21. 200 K        2:22.28

NAVARA Adam 2010 VoSP

              1. 50 P          0:53.17

              5. 50 Z          0:42.90

              7. 100 O       1:44.38

            15. 50 K          0:38.30

            19. 100 Z        1:31.54

NOVÁK Matěj 2010 VoSP

              3. 100 K        1:49.31

              5. 50 Z          0:54.99

            15. 50 K          0:45.58

            19. 100 Z        1:58.23

RAKUSOVÁ Aneta 2010 VoSP

              2. 50 P          1:04.70 ručně zadán

              6. 50 Z          1:01.20 ručně zadán

            16. 50 K          0:51.90 ručně zadán

SIEBERTOVÁ Laura 2010 VoSP

              2. 50 P          0:54.67

              4. 100 K        1:40.96

              6. 50 Z          0:52.24

            12. 100 P        1:55.48

            16. 50 K          0:43.21

SKLENÁŘ Tomáš 2006 VoSP

              1. 50 P          0:40.23

              3. 100 K        1:11.34

              7. 100 O       1:20.64

            11. 100 P        1:26.05

            15. 50 K          0:31.51

            21. 200 K        2:33.72

SLÁMOVÁ Julie 2008 VoSP

              4. 100 K        1:22.00 ručně zadán

              6. 50 Z          0:42.00 ručně zadán

              8. 100 O       1:35.00 ručně zadán

            16. 50 K          0:36.00 ručně zadán

            20. 100 Z        1:29.00 ručně zadán

SUCHOMELOVÁ Alžběta 2007 VoSP

              2. 50 P          0:52.96

  6. 50 Z          0:42.06

  8. 100 O       1:33.84

16. 50 K          0:35.58

            20. 100 Z        1:34.35

            22. 200 K        3:05.12

TVRDÍKOVÁ Táňa 2008 VoSP

              4. 100 K        1:12.50

  6. 50 Z          0:39.10

10. 50 M         0:40.27

            12. 100 P        1:36.63

            16. 50 K          0:33.46

            20. 100 Z        1:20.06

ŠÍPOVÁ Michaela 2009 VoSP

              2. 50 P          1:01.50 ručně zadán

              6. 50 Z          0:59.10 ručně zadán

            16. 50 K          0:48.90 ručně zadán