Memoriál ing.Slavoše Sobotky

26.9.2020 | Beroun

 

Kdy:

Sobota 26. září 2020

Kde:

Beroun – městský plavecký bazén […mapa bazénu]

Sraz:

v Sobotu    26.9.2020 v 6:45h   na Budějovické za KFC (společně autem)

nebo pokud pojedete sami tak do 7:35h ve vestibulu bazénu

 

Předpokládaný konec závodů je přibližně kolem 18:30h – dle doplavání přijatých disciplín

Přihlášky:

Proběhli automaticky příslušným trenérem

Přijatí:

Seznam přijatých je níže a na našem webu [...vosp.plavecky.club] nebo na [...czechswimming.cz]

Odhlášky:

Kdo nemůže jet, tak prosím odhlášku zašlete obratem na e-mail, nebo SMS na mobil

Nejpozději však do Čtvrtka 24.9.2020 do 22h.

Doprava:

Společně auty, nebo individuálně

Kdo pojede individuálně, tak prosím nahlásit včas dopředu (né večer den před odjezdem)

Strava:

Vlastní,

Doporučujeme lehký oběd - SMAŽENÉ (např. řízek, sýr, hranolky …) je zakázáno!

Kategorie:

A chlapci a dívky ročník 2008 – 2009,

B chlapci a dívky ročník 2006 – 2007,

C muži a ženy ročník 2004 – 2005.

Systém

soutěže:

závody jsou soutěží jednotlivců, plave se v rozplavbách přímo na čas po dvou na dráze.

Ve všech disciplínách získávají závodníci dané kategorie umístěni na 1.- 3. místě diplom a medaili.

S sebou:

3x plavky, 2x ručník, klubovou čepičku, klubové tričko, klubovou teplákovou soupravu, boty na bazén, teplé ponožky, spoustu nebublinkového pití, dobrou nedrobivou sváču, chuť natrhnout ostatním triko a samozřejmě i svého talismana pro štěstí.

Dále:

 

 

 

Ostatní:

Všichni budou mít nové klubové věci!

A své věci si řádně podepište!

 

 


 

Rozpis závodů:

1. půlden - Sobota 26.09. 9:00 (rozplavání 8:00)

1

50 K

Ženy 2004 - 2009

2

50 K

Muži 2004 - 2009

3

200 P

Ženy 2004 - 2009

4

200 P

Muži 2004 - 2009

5

100 Z

Ženy 2004 - 2009

6

100 Z

Muži 2004 - 2009

7

50 P

Ženy 2004 - 2009

8

50 P

Muži 2004 - 2009

9

200 K

Ženy 2004 - 2009

10

200 K

Muži 2004 - 2009

11

100 M

Ženy 2004 - 2009

12

100 M

Muži 2004 - 2009

 

2. půlden - Sobota 26.09. 14:30 (rozplavání 14:00)

13

50 M

2004 - 2009 Ženy

14

50 M

2004 - 2009 Muži

15

200 Z

2004 - 2009 Ženy

16

200 Z

2004 - 2009 Muži

17

100 P

2004 - 2009 Ženy

18

100 P

2004 - 2009 Muži

19

50 Z

2004 - 2009 Ženy

20

50 Z

2004 - 2009 Muži

21

100 K

2004 - 2009 Ženy

22

100 K

2004 - 2009 Muži

23

100 OPZ

2006 - 2009 Ženy

Hlavní závod - Memoriál ing.Slavoše Sobotky

24

100 OPZ

2006 - 2009 Muži

Hlavní závod - Memoriál ing. Slavoše Sobotky

25

100 OPZ

2004 - 2005 Ženy

Hlavní závod - Memoriál ing.Slavoše Sobotky

26

100 OPZ

2004 - 2005 Muži

Hlavní závod - Memoriál ing. Slavoše Sobotky

 

 

Přijatí závodníci:

Příjmení Jméno, RN                                       Disciplína        Přihl. čas         Ro/Dr

CIHLÁŘ Prokop 06                                          02. 50VZ          00:29,00

10. 200VZ        02:22,20

12. 100M        01:16,90

14. 50M           00:34,60

18. 100P          01:30,50

22. 100VZ        01:04,20

ČERMÁKOVÁ Lucie 08                                   01. 50VZ          00:32,10

05. 100Z          01:19,80

09. 200VZ        02:55,20

15. 200Z          02:52,30

19. 50Z            00:36,90

23. 100PZ        01:23,90